Etiket: müjde

Meksika Guadalajara Fuarından Müjdeler

Selamünaleyküm abi, nasilsınız ? Geçen mektupta bahsettiğim Meksika Guadalajara fuarı başladı. Hamdolsun gayet güzel geçiyor, ilgi alaka ziyadesiyle var. İki gün önce bir kardeşimiz Müslüman oldu… Gençler özellikle çok meraklı ve ilgililer…. Amerika’ya yakın olduğundan oradan da gelip risale alanlar oldu… Küçük sözlerden bir parça okuyan birisinin gözleri doldu, ve duygulu bir şekilde bu hakikatleri […]

Yazının Devamı

100 bin kişiye emekli olmanın imkanı!

Yaşını doldurmuş ancak prim eksiği olan ve çalışamayan 100 bin kişiye emekli olmanın yolu açılıyor.

Yazının Devamı

Genç Girişimcilere Hibe Müjdesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank genç girişimcilere hibe müjdesi verdi. Varank, projesi olan gençlerin hibeden yararlanabilmesi için TÜBİTAK’a başvurması gerektiğini dile getirdi.

Yazının Devamı

İstanbul’da toplu ulaşım bayramda indirimli olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi, daha önceki bayramlarda da olduğu gibi toplu taşıma araçlarına ek seferler konulması ve bu araçların yüzde 50 indirimli taşıma yapmalarını karara bağladı.

Yazının Devamı

Erdoğan’dan emeklilere ve gençlere büyük müjde!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir hayata geçecek. Emekliye iki ikramiye, gençlere üç asgari ücret, yeni asgari ücretin belirlenmesi yeni kabinenin ilk işleri arasında yer alacak.

Yazının Devamı

Bedelli bekleyenlere hükumetten müjde!

AK Parti Grup Başkanvekili Şentop, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bedelli askerliğin düzenlenebileceğini açıkladı.

Yazının Devamı